Maya Ailesi

"Şuna inanmak gerekir ki, Dünya üzerinde gördüğümüz her şey kadının eseridir."
M.K.ATATÜRK

 

Toprak anadır ve doğa ana...

Ana, kadındır... Çünkü kadın üretken, çalışkan, özverili ve yapıcıdır...

Doğanın kendisi bile kadının özünü yansıtmaktadır aslında...

 

Bugün doğa sever bakımlı kadınlardan oluşan ailemiz, sizlerin de desteği ile emin adımlarla doğallık yolunda ilerliyor... 

Maya, dilimizde yaradılış, öz ve nitelik anlamları taşıyan bir kelimedir. Nepal dilinde ‘aşk’, İngilizcede ise ‘sihir, cazibe, çekicilik’ anlamlarına geliyor. Bu nedenle doğal cilt bakımı ürünlerimizi en iyi 'Maya' ismi temsil eder diye düşündük ve böylece markamız doğdu. Her kadın en iyiyi, en güzeli doğal olarak hak eder dedik ve sloganımız: 'En doğal hakkımız!' oldu.

Bugün tam kapasiteli üretim tesisimizde Türk Kozmetik Kanunu ve yönetmeliklerine uygun olarak üretim yapmaktayız.  Ürünlerimizin tamamı güvenlik, kalite ve raf ömrü açısından test edilmiştir. Hiçbir ürünümüz boya, esans, parfüm, koruyucu ve katkı içermez.

Sadece içerikleri ile değil, tamamı geri dönüşebilen ürün ve kargolama ambalajlarıyla da doğa dostuyuz ve en önemlisi her bir ürünü el emeği ve aşkla üretmekteyiz.

Sadece ürün üretimini değil, işimizin her bir parçasını özenle ve aşkla yapmaya; ailemizin bir üyesi olarak gördüğümüz sizlerin siparişlerini en kısa sürede yerine ulaştırmaya ve mesajlarınızı olabildiğince hızlı cevaplamaya gayret ediyoruz.

Her türlü desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür eder, mutlu günler dileriz.

 

Maya Natural Doğal Bakım & Yaşam ailesi