• img
  • img
  • img
img
img
img
80.00 TL  

Dökülmeleri azaltır, dökülen saçların yerine yenilerinin çıkmasını sağlar. Renk açma ve boya işlemlerine bağlı olan hasarları onarır. Canlı, parlak, sağlıklı görünüm verir. Güçlü ve çabuk uzamaya destek olur.

Saç Bakımı
100 ml
%100 doğal

Stokta Var

♥ Maya Natural ürünleri, %100 doğal hammaddeler kullanılarak; Türk Kozmetik Kanunu ve yönetmeliklerine uygun üretim yapan ve Türkiye Tıbbi Cihaz ve İlaç Kurumu tarafından denetlenen tam kapasiteli Maya Natural Üretim Tesisinde üretilmektedir.

♥ Ürünlerimizin tamamı güvenlik, kalite ve raf ömrü açısından test edilmiştir.

♥ Boya, esans, parfüm, koruyucu ve katkı içermez.

♥ Sadece içerikleri ile değil, geri dönüşebilen ürün ve kargolama ambalajlarıyla da doğa dostudur.

♥ Üretim tesisimize hammadde olarak sadece sabit ve uçucu yağlar, saf su, gül suyu, balmumu ve karbonat satın alınmaktadır.

♥ %100 Kadın emeği ve aşkla üretilmektedir.

İçindekiler:

Tatlı badem yağı, Jojoba yağı, Argan yağı, Avokado yağı, Hint yağı, Susam yağı, Buğday özü yağı, Hindistancevizi yağı, Kayısı çekirdeği yağı, Çam terebentin yağı, Lavanta yağı, Biberiye yağı, Çay ağacı yağı, Isırgan yağı.

Ürün Fonksiyonu:

Saçlarınızın sağlıklı ve güçlü uzamasına; canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

Kullanım & Uyarılar:

Avucunuza aldığınız az miktarda yağı saç derisine masaj yaparak uygulayınız. Başınıza ılık havlu sararak bir saat kadar beklettikten sonra yıkayınız.

Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, direkt Güneş ışığından uzakta saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile durulayınız.

YORUM YAZ

BANKA HAVALESİ ile Ödemelerde %5 İNDİRİM

200 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ

Benzer Ürünler

img

Doğa Takvimi: İnsan ve Doğa Bütünlüğünün İspatı Gibi

09.05.2020

Tarihöncesi dönemlerden beri insanoğlu doğa olaylarını çok yakından gözlemlemiş.Güneşin, ayın, gezegenlerin pozisyonlarını ve evrelerini... İklimsel olayları, yağmurları, fırtınaları, rüzgârları, sıcağı, soğuğu... Hayvanların göç, kış ... devamı

img

Doğayla... Sevgiyle... Hep Birlikte...

29.04.2020

Merhaba sevgili Maya Blog okurları. :)Bugüne dek Maya Natural ürünleriyle hep birlikte şifalandık, doğal bir yaşamın kapılarını araladık. Sevgiyle, doğayla bir bütün olarak sağlık ve mutluluk kazandık.Maya Blog yazılarımızda ve Instagram ... devamı

img

Yoga / Kozmik Enerjinizi Dengeleyin!

28.04.2020

"Yoga' 'birlik' demektir. Birlik, kim olduğunuzu evrensel bir boyutta yaşamaya başladığınızın bir ifadesidir. Örneğin günümüzde modern bilim, tüm varoluşun sadece bir enerji olduğunu ispatlıyor. Eğer bu bilimsel doğru sizin için değişmez bir ... devamı

Tümünü Gör