• img
499.00 TL  

Anti-aging etkili yeni ürünlerimiz Immortality serisi, bu sette bir arada...

Ürün etkinliği ve kullanım detayları için "Ürün Açıklaması" bölümüne bakınız.

Stokta Var

SET İÇERİĞİ:

Arındırıcı Sıvı Kastil Sabunu (200 ml): 

Sabunlaşmış Zeytinyağına "Kastil Sabunu" denir. %100 Zeytinyağı sabunudur. Sadece zeytin yağı, su ve potasyum hidroksit ile üretilir. Zeytinyağı içeriğindeki yağ asitleri, Potasyum Oksit ile tepkimeye girince Potassium Olivate ve Gliserin meydana gelir. Kastil sabunda, içerikteki değerli antioksidanlar, vitamin ve mineraller tepkimeye girmez. Bu sebepten Kastil sabunun kalitesi, kullanılan zeytinyağının kalitesi ile doğru orantılıdır. Kastil Sabunumuz arındrııcı özelliğe sahip olan greyfurt vetıbbi nane yağları ile zenginleştirilmiştir. El, vücut ve saç temizliğinde kullanılır.

 

Immortality Çiçek Suyu (200 ml):

Antienflamatuar, antiseptik, hücre yenileyici, yara iyileştirici ve kolajen sentezini %600'e kadar artıran Ölmez Çiçek Otu hidrolatı ile cildin onarılmasını, canlı ve parlak görünmesini sağlayan, yüksek antidepresan etkili, çoğu insana göre dünya'nın en güzel kokusu olan Portakal Çiçeği (Neroli) hidrolatı ve uçucu yağını içerir.

 

Immortality Besleyici Gece Serumu +Vit C (30 ml):

%3 oranında C vitamini içeren gece serumu, gece boyunca cildinizin ihtiyacı olan onarımı sağlar. C vitamini; bir çok çalışmada kanıtlanmış cilt aydınlatma, lekeleri giderme, kolajen sentezini teşvik etme, antiaging, antioksidan, ciltteki DNA hasarını azaltma gibi fonksiyonlara sahiptir. Anti-aging etkili Ölmez Çiçek Otu uçucu yağı, Ylang Ylang uçucu yağı, Itır uçucu yağı ve cilt sıkılaştırma özelliği ile bilinen Servi uçucu yağları ile desteklenmiştir.

 

Immortality Yoğun Nem +Hya (50 ml):

Anti-aging etkili Gül Ağacı uçucu yağı, Günlük uçucu yağı, Ylang Ylang uçucu yağı ve Ölmez Çiçek Otu uçucu yağları ile Hyaluronic Asit içerir. Hyaluronik Asit, kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilen mucizevi bir moleküldür. Vücudumuzdaki tüm bağ dokusunda eklemlerde ve ciltte doğal olarak yer alan glukozaminoglikan denilen amino asit içeren polisakkarit formunda bileşenler bulunur. Bağ dokusuna esneklik sağlamlık ve nem kazandırandıran bu bileşenlerden biri de Hyaluronik Asittir. Ürün için kullanılan Hyaluronic Asit düşük molekül ağırlıklıdır, bu nedenle ciltten emilimi daha hızlı ve kolaydır. 

Süper düşük 3 - 10kda molekül ağırlığı sayesinde cilde derinlemesine penetre olur ve cildi besler. Nemlendirme, onarma, anti-oksidan etki gibi pek çok biyolojik aktiviteye sebep olur.
- Transdermal absorbsiyon sağlar.
- Derinlemesine nemlendirme özelliği sunar.
- Ciltteki zarar görmüş hücreleri onarır.
- Anti-aging etki sağlar.
- Cildin elastikiyetini arttırır.
- Cilt bariyerini güçlendirir.
 
 
Immortality Göz Çevresi Serumu (10 ml):
 
İçerdiği anti-aging etkili uçucu yağlar sayesinde, göz çevresindeki kılıkları yumuşatır ve açar. Daha canlı, aydınlık ve dinlenmiş bir göz altı görünümü verir. Ölmez Çiçek otu yağı aynı zamanda iyi bir morluk gidericidir. Bu nedenle göz çevrenizdeki morluklara da iyi gelecektir.
 
 
KULLANIMI:
 
Yüzünüzü Kastil Sabunu ile yıkayıp duruladıktan sonra Çiçek suyu ile siliniz. Göz çevresi bakım ürününü uygulayınız. Ardından gündüz ise kremi, gece ise C vitaminli serumu uygulayınız. Gece serumu sürdükten sonra hala nem ihtiyacı varsa üzerine kremi de uygulayabilirsiniz.

YORUM YAZ

215.00 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ

Benzer Ürünler

img

Komedojenik Endeks

22.07.2020

Komedojenik tanımının ne anlama geldiğini, nasıl derecelendirildiğini ve önemini birkaç gün önce Maya Natural Instagram hesabımızda paylaşmıştık. O kadar çok ilgi gösterdiniz ve gerek postun altındaki yorumlarda, gerek e-posta ile o kadar çok soru ... devamı

img

Doğa Takvimi: İnsan ve Doğa Bütünlüğünün İspatı Gibi

09.05.2020

Tarihöncesi dönemlerden beri insanoğlu doğa olaylarını çok yakından gözlemlemiş.Güneşin, ayın, gezegenlerin pozisyonlarını ve evrelerini... İklimsel olayları, yağmurları, fırtınaları, rüzgârları, sıcağı, soğuğu... Hayvanların göç, kış ... devamı

img

Doğayla... Sevgiyle... Hep Birlikte...

29.04.2020

Merhaba sevgili Maya Blog okurları. :)Bugüne dek Maya Natural ürünleriyle hep birlikte şifalandık, doğal bir yaşamın kapılarını araladık. Sevgiyle, doğayla bir bütün olarak sağlık ve mutluluk kazandık.Maya Blog yazılarımızda ve Instagram ... devamı

Tümünü Gör