Göz Çevresi Bakım Serumu

  • img
  • img
  • img
img
img
img
31.00 TL   53.00 TL (%40 indirim)

Göz çevresi cildini nemlendirerek, kaz ayağı görünümünün azalmasına yardımcı olur. Göz altlarının, dinlenmiş ve yeni uyanmış gibi aydınlık görünmesini sağlar.

5.Adım: Göz Çevresi Bakımı
10 ml
%100 doğal

Stokta Var

♥ Maya Natural ürünleri, %100 doğal hammaddeler kullanılarak; Türk Kozmetik Kanunu ve yönetmeliklerine uygun üretim yapan ve Türkiye Tıbbi Cihaz ve İlaç Kurumu tarafından denetlenen tam kapasiteli Maya Natural Üretim Tesisinde üretilmektedir.

♥ Ürünlerimizin tamamı güvenlik, kalite ve raf ömrü açısından test edilmiştir.

♥ Boya, esans, parfüm, koruyucu ve katkı içermez.

♥ Sadece içerikleri ile değil, geri dönüşebilen ürün ve kargolama ambalajlarıyla da doğa dostudur.

♥ Üretim tesisimize hammadde olarak sadece sabit ve uçucu yağlar, saf su, gül suyu, balmumu ve karbonat satın alınmaktadır.

♥ %100 Kadın emeği ve aşkla üretilmektedir.

İçindekiler:

Buğday özü yağı, Üzüm çekirdeği yağı, Çuha çiçeği yağı, Avokado yağı, Kayısı çekirdeği yağı, Kuşburnu çekirdeği yağı, Sığla yağı, Lavanta yağı, Isırgan yağı, Itır yağı ve e vitamini.

Ürün Fonksiyonu:

Kaz ayaklarının görünümünün azalmasına, göz çevresi cildinin yumuşamasına yardımcı olur.

Kullanım & Uyarılar:

Birer damla yağı, her iki göz altına ve kaz ayaklarına masaj yaparak uygulayınız.

Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerlerde saklayınız. Göz ile temasında bol su ile durulayınız.

YORUM YAZ

BANKA HAVALESİ ile Ödemelerde %5 İNDİRİM

200 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ

Benzer Ürünler

img

Tıbbî Mavi Papatya Yağı

03.01.2020

Tıbbî mavi papatya yağı, Latince adı Chamomilla Recutita (Matricaria) olan papatya türünden elde edilen, cildin nemlenmesini, ferahlamasını ve canlanmasını sağlayan bileşenler içeren hoş kokulu, %100 saf bir uçucu yağdır.Yaklaşık 500 kg. tıbbî ... devamı

img

Kimyasal Duş Jellerine Veda / Vücut Sabunları

25.12.2019

Daha önce hiç duş jeli ambalajının üstünde yazanları hiç okudunuz mu? Okumadınız değil mi?Uzun yıllar boyunca biz de okumamıştık. Parfümeride, markette satılıyor diye alıp alıp kullanmıştık. Marketlerde satılanların fiyatları da çok cazipti. ... devamı

img

Yeni Yıl Yeni Güzellikler

20.12.2019

Yeni bir yıla daha giriyoruz.2019 bazılarımız için birazcık sıkıntılı geçti. Umutlarımız tam tükenecek gibi oldu, hemen ardından yeni ümitler yeşerdi.Bazılarımız idealler peşinde, yeni başarılara imza attık. Bir şeyler için çabaladık, ... devamı

Tümünü Gör