Göz Çevresi Bakım Serumu

  • img
  • img
  • img
img
img
img
31.00 TL   53.00 TL (%40 indirim)

Göz çevresi cildini nemlendirerek, kaz ayağı görünümünün azalmasına yardımcı olur. Göz altlarının, dinlenmiş ve yeni uyanmış gibi aydınlık görünmesini sağlar.

5.Adım: Göz Çevresi Bakımı
10 ml
%100 doğal

Stokta Var

♥ Maya Natural ürünleri, %100 doğal hammaddeler kullanılarak; Türk Kozmetik Kanunu ve yönetmeliklerine uygun üretim yapan ve Türkiye Tıbbi Cihaz ve İlaç Kurumu tarafından denetlenen tam kapasiteli Maya Natural Üretim Tesisinde üretilmektedir.

♥ Ürünlerimizin tamamı güvenlik, kalite ve raf ömrü açısından test edilmiştir.

♥ Boya, esans, parfüm, koruyucu ve katkı içermez.

♥ Sadece içerikleri ile değil, geri dönüşebilen ürün ve kargolama ambalajlarıyla da doğa dostudur.

♥ Üretim tesisimize hammadde olarak sadece sabit ve uçucu yağlar, saf su, gül suyu, balmumu ve karbonat satın alınmaktadır.

♥ %100 Kadın emeği ve aşkla üretilmektedir.

İçindekiler:

Buğday özü yağı, Üzüm çekirdeği yağı, Çuha çiçeği yağı, Avokado yağı, Kayısı çekirdeği yağı, Kuşburnu çekirdeği yağı, Sığla yağı, Lavanta yağı, Isırgan yağı, Itır yağı ve e vitamini.

Ürün Fonksiyonu:

Kaz ayaklarının görünümünün azalmasına, göz çevresi cildinin yumuşamasına yardımcı olur.

Kullanım & Uyarılar:

Birer damla yağı, her iki göz altına ve kaz ayaklarına masaj yaparak uygulayınız.

Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerlerde saklayınız. Göz ile temasında bol su ile durulayınız.

YORUM YAZ

BANKA HAVALESİ ile Ödemelerde %5 İNDİRİM

200 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ

Benzer Ürünler

img

Koronadan Önce, Koronadan Sonra

29.03.2020

Merhaba dostlar,Dünya aylardır Covid-19 virüs salgınının yol açtığı hastalıklarla boğuşuyor. Ne yazık ki bu virüs, çok hızlı ve kolay yayılım gösterdiğinden ülkemize de sıçradı ve endişe verici bir şekilde pekçok kişiyi enfekte etmeye ... devamı

img

Korona Virüsünden Nasıl Korunabiliriz?

21.03.2020

Ne yazık ki, bu sıralar gerek dünya, gerek ülke gündeminde COVID-19, yani Corona (Korona) virüsü var.Basit soğuk algınlığından zatürreye, bronşitten ağır akut solunum sendromuna (SARS) kadar çeşitlenen hastalıklara yol açabilen bu virüs, Korona ... devamı

img

Antivirüs Etkili Yağ Karışımı

15.03.2020

Merhaba dostlar,Ne yazık ki, bu sıralar dünya gündeminde COVID-19, yani Corona (Korona) virüsü var.Ve beraberinde getirdiği, basit soğuk algınlığından zatürreye, bronşitten ağır akut solunum sendromuna (SARS) kadar çeşitlenen hastalıklar...Corona ... devamı

Tümünü Gör