• img
183.00 TL   305.00 TL (%40 indirim)

​Cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm bakımı ekonomik tek bir kutuya sığdırdık.

Setin içindeki ürünler:
(Ürünlerin sıralaması kullanım sırasına göre yazılmıştır.)

1.Makyaj Temizleyici Yağ (100ml):Gün boyu cildinize ve gözeneklerinize işleyen kimyasallardan ve makyajdan arındırır. Harika bir bonusu vardır: Kaş ve kirpikleri besler ve gürleştirir. Makyajınızı temizlemek istediğinizde hem yüz hem de göz için kullanabilirsiniz.

2.Arındırıcı Cilt Bakım Yağı (100ml): Sabah akşam cildinizi temizlemeniz için ürettiğimiz bir doğa harikası... Gözenekleri derinlemesine arındırıp pürüzsüz ve nemli bir cilt elde etmek için.

3.Arındırıcı Tonik (250ml): %100 saf ve hatta yağı da alınmamış gül suyu... Arındırıcı yağdan kalan artıkları temizler. Ferahlatır, tazeler, arındırır...

4.Göz Çevresi Bakım Serumu (10ml): Yorgun, koyu halkalı ve kaz ayaklı göz çevresine bakım yapar, hafif kırışıklıkları açar ve göz altlarını aydınlatır. Uykudan yeni uyanmış gibi aydınlatır. (Özellikle gece, ihtiyaca göre de gündüz uygulanır.)
.
5.Cilt Bakım Kremi (50ml): Sabah ve akşam cilt bakımının son aşaması olarak uygulanır. Isırgan, ıtır ve lavantanın rahatlatıcı, kırışıklık açıcı etkileri ile buğday yağının güneşten koruma etkisini hissedersiniz.

Stokta Var

Ekonomik Cilt Bakım Seti
5 üründen oluşmaktadır.
1. Arındırıcı Cilt Bakım Yağı
2. Arındırıcı Tonik
3. Cilt Bakım Kremi
4. Makyaj Temizleyici Yağ
5. Göz Çevresi Bakım Serumu


♥ Maya Natural ürünleri, %100 doğal hammaddeler kullanılarak; Türk Kozmetik Kanunu ve yönetmeliklerine uygun üretim yapan ve Türkiye Tıbbi Cihaz ve İlaç Kurumu tarafından denetlenen tam kapasiteli Maya Natural Üretim Tesisinde üretilmektedir.

♥ Ürünlerimizin tamamı güvenlik, kalite ve raf ömrü açısından test edilmiştir.

♥ Boya, esans, parfüm, koruyucu ve katkı içermez.

♥ Sadece içerikleri ile değil, geri dönüşebilen ürün ve kargolama ambalajlarıyla da doğa dostudur.

♥ Üretim tesisimize hammadde olarak sadece sabit ve uçucu yağlar, saf su, gül suyu, balmumu ve karbonat satın alınmaktadır.

♥ %100 Kadın emeği ve aşkla üretilmektedir.

YORUM YAZ

BANKA HAVALESİ ile Ödemelerde %5 İNDİRİM

200 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ

Benzer Ürünler

img

Tıbbî Mavi Papatya Yağı

03.01.2020

Tıbbî mavi papatya yağı, Latince adı Chamomilla Recutita (Matricaria) olan papatya türünden elde edilen, cildin nemlenmesini, ferahlamasını ve canlanmasını sağlayan bileşenler içeren hoş kokulu, %100 saf bir uçucu yağdır.Yaklaşık 500 kg. tıbbî ... devamı

img

Kimyasal Duş Jellerine Veda / Vücut Sabunları

25.12.2019

Daha önce hiç duş jeli ambalajının üstünde yazanları hiç okudunuz mu? Okumadınız değil mi?Uzun yıllar boyunca biz de okumamıştık. Parfümeride, markette satılıyor diye alıp alıp kullanmıştık. Marketlerde satılanların fiyatları da çok cazipti. ... devamı

img

Yeni Yıl Yeni Güzellikler

20.12.2019

Yeni bir yıla daha giriyoruz.2019 bazılarımız için birazcık sıkıntılı geçti. Umutlarımız tam tükenecek gibi oldu, hemen ardından yeni ümitler yeşerdi.Bazılarımız idealler peşinde, yeni başarılara imza attık. Bir şeyler için çabaladık, ... devamı

Tümünü Gör