• img
183.00 TL   305.00 TL (%40 indirim)

​Cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm bakımı ekonomik tek bir kutuya sığdırdık.

Setin içindeki ürünler:
(Ürünlerin sıralaması kullanım sırasına göre yazılmıştır.)

1.Makyaj Temizleyici Yağ (100ml):Gün boyu cildinize ve gözeneklerinize işleyen kimyasallardan ve makyajdan arındırır. Harika bir bonusu vardır: Kaş ve kirpikleri besler ve gürleştirir. Makyajınızı temizlemek istediğinizde hem yüz hem de göz için kullanabilirsiniz.

2.Arındırıcı Cilt Bakım Yağı (100ml): Sabah akşam cildinizi temizlemeniz için ürettiğimiz bir doğa harikası... Gözenekleri derinlemesine arındırıp pürüzsüz ve nemli bir cilt elde etmek için.

3.Arındırıcı Tonik (250ml): %100 saf ve hatta yağı da alınmamış gül suyu... Arındırıcı yağdan kalan artıkları temizler. Ferahlatır, tazeler, arındırır...

4.Göz Çevresi Bakım Serumu (10ml): Yorgun, koyu halkalı ve kaz ayaklı göz çevresine bakım yapar, hafif kırışıklıkları açar ve göz altlarını aydınlatır. Uykudan yeni uyanmış gibi aydınlatır. (Özellikle gece, ihtiyaca göre de gündüz uygulanır.)
.
5.Cilt Bakım Kremi (50ml): Sabah ve akşam cilt bakımının son aşaması olarak uygulanır. Isırgan, ıtır ve lavantanın rahatlatıcı, kırışıklık açıcı etkileri ile buğday yağının güneşten koruma etkisini hissedersiniz.

Stokta Var

Ekonomik Cilt Bakım Seti
5 üründen oluşmaktadır.
1. Arındırıcı Cilt Bakım Yağı
2. Arındırıcı Tonik
3. Cilt Bakım Kremi
4. Makyaj Temizleyici Yağ
5. Göz Çevresi Bakım Serumu


♥ Maya Natural ürünleri, %100 doğal hammaddeler kullanılarak; Türk Kozmetik Kanunu ve yönetmeliklerine uygun üretim yapan ve Türkiye Tıbbi Cihaz ve İlaç Kurumu tarafından denetlenen tam kapasiteli Maya Natural Üretim Tesisinde üretilmektedir.

♥ Ürünlerimizin tamamı güvenlik, kalite ve raf ömrü açısından test edilmiştir.

♥ Boya, esans, parfüm, koruyucu ve katkı içermez.

♥ Sadece içerikleri ile değil, geri dönüşebilen ürün ve kargolama ambalajlarıyla da doğa dostudur.

♥ Üretim tesisimize hammadde olarak sadece sabit ve uçucu yağlar, saf su, gül suyu, balmumu ve karbonat satın alınmaktadır.

♥ %100 Kadın emeği ve aşkla üretilmektedir.

YORUM YAZ

BANKA HAVALESİ ile Ödemelerde %5 İNDİRİM

200 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ

Benzer Ürünler

img

Koronadan Önce, Koronadan Sonra

29.03.2020

Merhaba dostlar,Dünya aylardır Covid-19 virüs salgınının yol açtığı hastalıklarla boğuşuyor. Ne yazık ki bu virüs, çok hızlı ve kolay yayılım gösterdiğinden ülkemize de sıçradı ve endişe verici bir şekilde pekçok kişiyi enfekte etmeye ... devamı

img

Korona Virüsünden Nasıl Korunabiliriz?

21.03.2020

Ne yazık ki, bu sıralar gerek dünya, gerek ülke gündeminde COVID-19, yani Corona (Korona) virüsü var.Basit soğuk algınlığından zatürreye, bronşitten ağır akut solunum sendromuna (SARS) kadar çeşitlenen hastalıklara yol açabilen bu virüs, Korona ... devamı

img

Antivirüs Etkili Yağ Karışımı

15.03.2020

Merhaba dostlar,Ne yazık ki, bu sıralar dünya gündeminde COVID-19, yani Corona (Korona) virüsü var.Ve beraberinde getirdiği, basit soğuk algınlığından zatürreye, bronşitten ağır akut solunum sendromuna (SARS) kadar çeşitlenen hastalıklar...Corona ... devamı

Tümünü Gör