Doğayla... Sevgiyle... Hep Birlikte...

img

Merhaba sevgili Maya Blog okurları. :)

Bugüne dek Maya Natural ürünleriyle hep birlikte şifalandık, doğal bir yaşamın kapılarını araladık. Sevgiyle, doğayla bir bütün olarak sağlık ve mutluluk kazandık.

Maya Blog yazılarımızda ve Instagram hesabımızda aromaterapi, doğal taşlar ve şifaları, pandüller, yoga, meditasyon, çakralar, şifalı aksesuarlar, doğal formüller gibi, yaşama dair en faydalı her ne varsa sizlere aktardık, doğal bakım ve şifa ürünlerimizi sizlerle paylaştık. 

Sizler de ilginiz, sevginiz ve paylaşımlarınızla bu çabalarımıza ortak oldunuz. Güzel yorumlarınız, paylaşımlarınız, desteğiniz bizlere ışık oldu, umut oldu. Küçücük girişimimiz giderek büyüyen bir laboratuvar, kocaman bir eğitim atölyesi oldu.

Bu başarı hepimizin. Doğanın, sevginin, kadın dayanışmasının başarısı.

Bu harika etkileşimimizi ve karşılıklı paylaşımlarımızı çok önemsediğimizi belirtmek istiyoruz. Buradan hepinize en gönülden sevgilerimizi iletiyor, bilim ve doğanın ışığında bütünsel sağlık ve güzellikler diliyoruz.

Gelecek günler hepimiz için çok çok daha güzel olacak. Doğanın ve evrenin şifası hepimizi sarıp sarmalayacak. Yeter ki birazcık gözlerimizi, gönüllerimizi doğaya, insana, sevgiye ve güzelliklere çevirelim, bilelim... Bilelim ki doğa ve sevgi en büyük şifadır...

Öğrenelim...

Bu amaçla Maya Natural web sitemizde kurucu ortaklarımızın online eğitimlerini paylaşmak üzere "Eğitimler" adı altında bir bölüm açtık. Instgram hesabımızı takip eden can yoldaşlarımız iyi bilirler ama biz burada da bir kez tekrarlayalım istedik; Instagram hesabımızdan veya web sitemizdeki "Eğitimler" bölümünden güncel eğitimlerimizi takip edebilirsiniz.

Doğayla, sevgiyle kalın.
Sağlık ve güzellik 'En Doğal Hakkımız'

AYŞEN BALOĞLU

İLGİLİ ÜRÜNLER